Η Venum Abarth Collection έφτασε στο κατάστημα του Fitshop στο Μαρούσι και στο Fitshop.gr.
Το Φίδι και ο Σκορπιός ενώνουν τις δυνάμεις τους σε μια μοναδική συλλογή βασισμένη στο συναίσθημα που ενώνει τους δύο κόσμους: την Αδρεναλίνη. Τόσο οι μαχητές, όσο και οι οδηγοί αφιερώνουν τις ζωές τους στην αναζήτηση της αδρεναλίνης.
![Venum Abarth](https://www.blog.fitshop.gr/wp-content/uploads/2023/03/collection-abarth-venom-2023-photo-laurent-sanson-17-1024x683.jpg)
Τόλμη, αυτοθυσία, ρίσκο είναι απαραίτητα συστατικά για τους μαχητές και τους οδηγούς. Φορώντας τον εξοπλισμό και τα ρούχα Abarth x VENUM collection δίνεις τον καλύτερό σου εαυτό!
![](https://www.blog.fitshop.gr/wp-content/uploads/2023/03/collection-abarth-venom-2023-photo-laurent-sanson-09-1024x682.jpg)
Η φιλοσοφία της Abarth
Η Abarth προέρχεται από το όραμα και την γενναιότητα του Karl Abarth. Η ιστορία μας είναι γεμάτη από ρεκόρ και μεγάλες καινοτομίες, είναι η ιστορία ενός άνδρα και των ειδικών αυτοκινήτων του, τα ίδια αυτοκίνητα τα οποία έχουν αφήσει το δικό τους σημάδι στην Ιταλική και διεθνή αυτοκίνηση.
Η μάρκα Abarth εξακολουθεί να διατηρεί το μοναδικό DNA της, και είναι ένα συνώνυμο της απόδοσης, της μεγάλης οδηγικής απόλαυσης και της σπορτίβ γοητείας.
Η ιστορία του Σκορπιού συνεχίζεται, αντιμετωπίζοντας τις προκλήσεις, δημιουργώντας μοναδικά αυτοκίνητα και δίνοντας σπουδαία συναισθήματα σε όποιον έχει την τιμή να οδηγεί αυτά τα αυτοκίνητα.
![Abarth Venum](https://www.blog.fitshop.gr/wp-content/uploads/2023/03/ABARTH-POST-CARRE-1500X1500-01-1024x1024.jpg)
Abarth x VENUM collection
Οι αξίες της Abarth είναι πολύ κοντά σε αυτές της Venum, με το διάσημο λογότυπο με σήμα το φίδι.
Τα προϊόντα της collection Abarth x VENUM προσφέρουν μεγάλη γκάμα που θα ικανοποιήσει τόσο τους λάτρεις της ταχύτητας, όσο και των πολεμικών τεχνών!
Βρες όλη τη συλλογή Venum x Abarth ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ στο Fitshop.gr!